Produkto išvaizda gali skirtis nuo matomo paveikslėlyje. Gavus užsakytą prekę, pakuotės išvaizda gali skirtis nuo matomos paveikslėlyje.

Aprašymas

 Universali valymo pasta, skirta įvairių kietų paviršių nuriebalinimui, valymui, poliravimui.
 

 Švelnus, tuo pačiu labai efektyvus produktas, kuris lengvai pašalinamas sunkiai nuvalomi nešvarumai.  
• Plačiai naudojama valymo pasta.
• Greitai ir efektyviai pašalina net sunkiausiai valomus nešvarumus. 
• Idealiai tinka naudoti virtuvėse ir vonios kambariuose, plauti kriaukle, porcelianą, keramiką plytelės, stiklo paviršiai.  ;
• Tinka įvairiems sunkiai valomiems paviršiams, tokiems objektams kaip orkaitės viršus, kepimo skardos, grotelės, uPVC ir balti lauko baldai valyti. 
• Pašalina rūdis nuo metaliniai paviršiai ir kūno riebalai nuo vandens linijos plaukimo baseinuose. 


 BENDRAS VALYMAS: saikingai užtepkite pastos ant drėgnos šluostės ar kempinės, patrinkite paviršių, gerai nuplaukite švariu vandeniu. Jei reikia, nupoliruokite švaria, sausa šluoste. ORKOS KETUVIŲ, GRILLIŲ, KROSTELIŲ STIKLINIŲ DURŲ VALYMAS: Naudoti kartu su nailoniniu abrazyvu, patrinkite valomą paviršių, nuplaukite švariu vandeniu. NENAUDOTI ANT MARMURO, PLASTIKLO, AKRILINIO IR POLIRUOTOJO PAVIRŠIAUS. 

 SUDĖTIS: Sudėtyje yra kvarco, muilo, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, natrio karbonato, kvapiųjų medžiagų, konservantų. 

 BIOLOGINIS SKYRIMAS: visos „Evans Vanodine“ produktuose esančios aktyviosios paviršiaus medžiagos atitinka dabartinius Europos reglamentus dėl biologinio skaidumo ir aplinkos apsaugos. 

Star Drops The Pink Stuff daugiafunkcinė valymo pasta 850g

4.49€
kilogramo kaina: 5.28€
  • Artikuls: MU-7386
  • Kilmės šalis:
    Pagaminta: Jungtinė Karalystė
100% saugūs mokėjimai
Prekių grąžinimas per 14 dienų
Pirkėjui ir teisė atsisakyti užsakytos prekės per 14 dienų nuo jos gavimo. Prekių grąžinimas yra įmanomas tik atvejais, kai išorinis prekės išvaizdas, vartotojo charakteristikos, originali pakuotė ir žymėjimas buvo išlaikyti.
Twitter Facebook

Panašios prekės

Panašios prekės

Labiausiai perkamos prekės

Labiausiai perkamos prekės

Į viršų
🍪 🍪 Slapukų naudojimas
Tęsdami naudotis svetaine multum.lt, Sutinkate slapukų naudojimo politikai.